Attila

9. února 2012 v 12:07 | Sensuels Bordeaux |  Naši psi - články
Když se narodila naše první štěňata měla jsem pocit, že je nikdy nedokážu dát pryč. Ale po delší době jsem zjistila, že si strašně vážím své feny. Za to jaká je matka - tak pečlivá,něžná,starostlivá. Málo spala ve dne v noci se o ně starala. Ke konci už byla hodně vyčerpaná. Kojila je všechny až do odchodu a Angii skoro tři měsíce. Byla smutná, když odcházely jeden po druhém. Když jsem si chtěla nechat Ambru napadlo mě, že při její dominantní povaze bude Azizu usurpovat. Tak jsem si řekla, že až z příštího vrhu.


Když jsem posílala fotky Klárce, aby našla někoho hodně hodného Attilovi poslala mi SMS.
" Jestli se toho psa zbavíš uděláš největší chybu ve svém životě!" Nasadila mi brouka do hlavy. Byl strašný pohodář, samostatný sólista a salámista. Ideální k feně, kterou neotravoval, ale trpěl její péči s ledovým klidem. Manželovi se to nelíbilo, ale nebývá přes den doma a někdy i přes týden. A dva hlídači jsou víc než jeden. Attilek už vzhledem vypadá strašidelně.
Jsem šťastná, že ho mám přes všechno, co následovalo dále. Azinka ho miluje a moc hezky spolu vychází. Už teď je větší než máma. Dává mi strašně energie a lásky a pomáhá mi v této velice těžké době jít dál. Miluje celou rodinu a je kontaktní k lidem. Trochu máme problém s většími psi. Protože větší pes než je on je nepřítel a s každým chce rozhodit férovku.
Provází ho ale smůla.V měsíci byl operovaný na kýlu. Před vánoci uklouzl na namrzlých schodech do zahrady při honbě za kočičkou a začal kulhat.
Odvezla jsem ho na veterinu na rtg. Bohužel si zranil oba lokty, uštípnul si nárazem špičky loktů.
Zrovna v době, kdy rychle vyrostl a kosti byly křehké. Následovala akutní operace loktů . Bylo to hrozné, když mě uviděl po operaci na veterině doplazil se ke mně. Dal mi hlavu do klína a kňučel štěstím, že mě vidí. První noc bylo krutá. Nemohl se o packy opřít otočit se. Měla jsem ho v posteli a otáčela ho po hodině na pravý a levý bok jako kuře na grilu.
Trošku si pofňukával, ale ráno mě dostal. Protože nejedl před a po narkóze letěla jsem, když se probudil nachystat jídlo. Sypu to do misky a něco za mnou funí. Attila na svých roztřepaných vanilkách se přišel nažrat. Je to terminátor! V každé noze sedm stehů a on přijde po svých.
Následovalo období, kdy jsem ho musela brzdit v pohybu. Ven jsem s ním chodila a ručníkem podloženým za předníma nohama jsem ho nadlehčovala ze a do schodů .Rychle se to hojilo.
Cpeme ho kloubní výživou a po měsíci už přestává kulhat. Rány jsou krásně zhojené.
Jen se děsím kontrolních rtg loktů a další operace.Ta první stála 17 000 kč. Attila má sice pojistku, ale uzavřela jsem ji těsně před tím než uklouzl. A pojišťovna plní až po 30 dnech po uzavření. Ta operace byla akutní a úlomky by mu poničily nohu.Kontrolní rentgeny dopadly na výbornou.Šlo jen úraz, který nezanechal následky.
Tím, co si prošel náš vztah ještě zesílil. I s mámou jsou si ještě bližší. Nosila mu hračky do pelíšku, aby nemusel vstávat. Když si v noci vzdychl hned ho začala olizovat. Prostě se máme všichni hodně rádi a tak to má být!!!!!!!!!!! Usmívající se
Attila je v pořádku a lítá , jak šus . Když běží je , jak lev . Nádherně ladně se pohybuje.Tak pozor na namrzlé schody
a na kočičky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama
Sensuels Bordeaux CHS
Jana Poláková
Gajdošova 58
Brno 615 00
Telefon:
722 942 892
E-mail:

TOPlist