Vrh "B" (Očima šestnácti měsíčního štěněte Attily.)

16. června 2013 v 16:54 |  Jak jsme rodili

Tak máme doma 10 miminek.Nevím to jistě,viděl jsem jen 3,ale panička to říkala do telefonu.
Byla to hrůza,před obědem panička začala lítat a páneček nešel do práce.Přijel i Martin to je její velký syn.Toho mám rád - má fenečku,kterou tajně miluji.Jmenuje se Ahura Sayen a je to leopardí pes.Fešanda je celá skvrnitá a má modré oči.Prostě kus!


To jsem ale odbočil,tak teda k věci.Nastal veliký zmatek.Mě vyhodili za dveře.Pak začala moje milovaná máma řvát,ale tak trochu.Najednou to ztichlo a panička křičela "Tak ten je brutální,tmavej po mámě bude se jmenovat Brutus"Prvorozený, jako já. Doufám,že bude jako já, protože mě panička miluje a říká"Ty můj chlapečku nejhodnější."Tak jsem si myslel,že mi ho půjčí a půjdem na zahradu.Ale místo toho začali za půl hodiny zase běhat znovu. Máma zařvala a někdo vykřikl " Bastet".Pak mi ji ukázali,krásná s tmavou hubičkou jako já.Jméno má po babičce.Panička si to s Magdou dopředu domluvila.Tak jí přeju, aby měla tolik titulů,jako babička.

Čekal jsem za dveřmi a poslouchal něco divného se dělo,uběhly tři hodiny a všichni byli nervozní.Hledali číslo na veterinu a máma začala moc kňučet.Musel jsem skákat na dveře,že ji zachráním.Nepustili mě! Panička prosila Azizu "Tlač miláčku,to dokážeš".Najednou se smáli."To je macek"řekl páneček."Bude to Bastien" slyším paničku."Je krásný ,ale obr 625 gramů"."Má něco s nožičkou" volá Martin.Pak ho páneček vezl k mému panu -veterináři.

Já ho nemusím,ale paničce se líbí. Je fakt dobrej říká.A to znamená,že ho chválí.Mě má ale raději.Protože občas si k ní vlezu do postele.To on nemůže. Dělám si srandu!!

Paničku mají všichni lidi i zvířata rádi a ona má zase ráda lidi a zvířata.Třeba nedávno jsem našel na zahradě v plotě zaseklýho ježka.tak jsem k němu paničku dovedl.Ona vzala nůžka na plech a vystříhala ho z plotu ven.Dala ho sousedce na zahradu do keříků mezi jehličnany.Prostě nám zvířatům pomáhá.
Pak se páneček vrátil a byl smutný.Malý Bastík měl nožičku poškozenou,jak byl veliký.Buď špatně ležel v bříšku nebo se to stalo,jak máma tlačila.Nikdy by se to úplně nezahojilo,Martin s paničkou moc plakali.Pak volali Klárce -to je paniččina poradkyně na všechno okolo nás dvou s mámou.Bastík měl nožku v dlaze a moc plakal.Už mě z toho bolela hlava,jak kňučel.
I máma přestala rodit a řešila jen jeho.Pak panička dostala odvahu a řekla"Nikdy nebude zdravý a u bordinky jsou nohy moc důležité".Potom ho dala pánečkovi.Ten vyšel ven a vzdychal.Zavřel se a po delší době vyšel bez Bastíka.Měl mokré oči,ale dělal že jako v poho.Mě ale neoblbne.Asi ho někomu dal a byl z toho špatný.Ale proč si ten zbytek miminek nechali? To nechápu!

Postupně se pak narodilo dalších sedm pejsků.Skončili až v jedenáct v noci.Slyšel jsem,jak páneček říká"Už žádný nechci,šťastných deset stačí".Čekal jsem na paničku ,ale ta vyšla jen na chvilku,dala mi pusinku.Pak zmizela v pokoji i s mámou a já slyšel kníkat ty mini psi.

Na co jim budou takový malý chcípáci.To já jsem obr a už jsem paničku zachránil před cikánem,co jí chtěl sebrat peníze.A těd o prázdninách jsem sejmul bezdomovce co jí chtěl bodnout nůžkama.Byl to blbec.Neviděl mě.Otravoval jsem dole mámu,protože se hárala a já to na ni zkoušel.Ale jen tak packou na hřbet,jestli jako jo.Ona na mě vycenila zuby a já jsme se stáhnul.Jsem gentelman!Nic nechci násilím.A taky miluji Ahuru.!!!!!!Tak zase zpět.Panička zakřičela moje jméno.Hlas jí selhal a já věděl,že je zle.Letěl jsem ,jak o život.

Držel ji za ruku hnusák.O hlavu větší než ona.Smrděl,jak prase.Nepřemýšlel jsem a skočil rovnou na něho.Spadl a ztratil botu.To už běžela máma,že ho jako sežereme.Panička nás zastavila a vyhodila ho a za ním tu smradlavou botu.Pak zavřela obchod a moc se třásla.Taky brečela,ale to jsem jako nevykecal.

Abych se vrátil k tématu,tak si je fakt nechali!!! Máma byla vyřízená,panička nespala a já ležel za dveřmi a hlídal jsem je celou noc.Páneček mě lákal k němu na postel,ale pro mě je ochrana těch ,co mám rád důležitější.V noci ,když šla máma na zahradu,tak jsem ji doprovázel.Co kdyby na ni někdo vyskočil ze tmy.Ale to by byl jeho skok poslední.

Ráno panička psala sms kolik se nám jich narodilo a jak se jmenují.Posílala to těm,co má ráda a nějak to na ni dolehlo.Začala moc plakat,tak jsem jí olizoval tváře.Nemám rád,když jí tečou slzy.To je málokdy,ale byla asi unavená,protože jsem jí slyšel celou noc ,jak si povídá s mámou a uklidňuje ji ,že to spolu zvládnou.Já bych jim pomohl,ale prý až za tři týdny.Tak se moc těším,jak jim budu dělat tátu,protože Ferinek je u pánečka a tak ho budu zastupovat.Tak už neplač paničko,zvládla si odrodit jedenáct živých štěňátek a to je přece zázrak.Jste obě moc statečné a já jsem váš ochránce,tak vo co jde?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama
Sensuels Bordeaux CHS
Jana Poláková
Gajdošova 58
Brno 615 00
Telefon:
722 942 892
E-mail:

TOPlist