Máme narozeniny.

16. června 2013 v 16:40 |  Články
Tak jsme měli tento týden narozeniny.Dva roky.Panečku ,ještě jsme tak trochu mimina,ale začínáme dospívat,tak jako ostatní velcí hafani.


Vracím si všechno zpátky a vzpomínám,v jakých bolestech fena rodila svoje první štěně -mého Attilu.Jak byl obrovský a srandovní .To jsem ještě nevěděla,že to bude můj druhý pes.Měl přezdívku sólista,sálámista.Nakonec díky Klárce zůstal u nás.Nikdy toho nelituji.Ba naopak jsem šťastná za odvahu si ho nechat.
Je to můj stín,nevtíravý bodyguard,mazlík a obr sněžným srdcem.Velice u mě stoupnul na ceně,když od tří týdnů opatro.val za Azizu druhý vrh štěňat.Ta zkolabovala po zánětu struku.Měl rok a půl a přesto pochopil vážnost situace a s maximální něžností mi pomáhal obstarat 10 miminek.Hrál si s nimi,olizoval je,nechal si všechno líbit a zahříval je ,když spali.
Přitom je to šedesáti kilový hromotluk.Má velké srdce do kterého se vejdou všichni ,které má rád.Kdybych neměla tolik fotek ani bych po čase neuvěřila,že se to stalo.
Na poslední výstavě jsme měli perfektní hodnocení.Byla jsem na něj pyšná.Ten den měl můj táta narozeniny a Attila mu dal vlastně nádherný dárek.Rozhodčí byl francouz a pro tátu to mělo velkou váhu.Jen ta výstavní drezúra nam pokulhává.Ale to natrénujem.
Tak všechno nejlepší moje štěňata doufám,že děláte radost páníčkům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Sensuels Bordeaux CHS
Jana Poláková
Gajdošova 58
Brno 615 00
Telefon:
722 942 892
E-mail:

TOPlist