Listopad 2013

Očekáváme narození BX

24. listopadu 2013 v 7:49 | Poláková Jana |  NOVINKY
Každým dnem čekáme porod naší fenky.Začala si v domě hledat místo ,kde slehne a na zahradě vyhrabala díru v zemi,jak po granátu.Chová se divně jednou je muchy sežerte mě ,jindy skotačí s Attilou ,jak dvouměsíční štěně.Mám strach ,že je vytřepe ven.V noci jsem jí dovolila ležet u mě v posteli,je stočená pod mou paží a klidně pochrupuje.Já jí opatrně sahám na pupík a snažím se zachytit pohyb.Bříško nemá,tak veliké jako vždycky a tak doufám,že jich bude míň.Je velice pečlivá matka a osm a deset štěňat je pro ni mnoho.

Čekáme štěňátka

3. listopadu 2013 v 9:05 NOVINKY
Tak jsme si dnes zadali inzerát na nenarozená štěňata. Zatím jsme to ještě neudělali, ale loňská zkušenost byla k nezaplacení. Dlouho jsme vybírali pánečky. Nemůžeme dát pejska každému.Jen vážným zájemcům. Chci,abych měla klidné svědomí,že se mají dobře a jejich láska je opětovaná. Zatím jsme pánečky vybrali vždy dobře,pejsci milují a jsou milováni.
Jsou členové rodiny. Protože jsem s nimi 24 hod umím každému vybrat toho svého. Klidnější k miminkům a batolatům.Energičtější ke zkušeným chovatelům.
Sensuels Bordeaux CHS
Jana Poláková
Gajdošova 58
Brno 615 00
Telefon:
722 942 892
E-mail:

TOPlist