Prosinec 2017

Corry má problém.

12. prosince 2017 v 6:41 | Sensuels Bordeaux |  NOVINKY
Malá Corry pěkně roste. Je velice divoká,ale poslušná. Před 14 dny ujela v obýváku na parketách a ve velké rychlosti narazila do topení pravou stranou. Jak vstala, hned kulhala. Nechala jsem to dva dny
a potom raději jela udělat rtg. Přála jsem si bez narkozy. Vyšel pěkný snímek. Pan doktor tvrdil,že je tam něco naštíplé,ale není ortoped tak neví. Poslal snímek na Slovensko,kde potvrdili úraz. Našla jsem ortopeda a včera ráno dovezla psa k operaci. Uspal ji a dělal jako první nové snímky. Už při vyšetření před narkozou se mu zdálo,že Corry nereaguje na bolest. Dívala jsem se přes sklo,jak ji otáčí ,jak na grilu a snímkují. V hubě obrovské železo v žaludku hadičku. Dělali hodně snímků a pořád nic špatného neviděli. Nakonec mě poslali pryč ,že to zkonzultuji do Prahy a Brna a zavolají. Za hodinu mi potvrdili, že tam nic není. Operace nebude. Jen Corry se bude probírat ještě hodinu. Když jsme přijeli ještě spala.
Ale vběhla za ní Gaia a probrala ji. Celá šťastná ,že ji vidí. Cestou v autě spala. Doma taky. Jen se ve spánku počurala. Navečer dostala kuřecí maso. V jedenáct ho všechno vyzvracela. Nepila ,měla poškrabaný krk od hadičky asi jí to bolelo. Celá však hořela,dehydratovaná. Zoufale se bránila napít. Napadlo mě najít flašku pro štěňata na dokrmování. Trochu jsme zápasily,ale povedlo se mi ji dát vodu.
Narazila jsem si přitom palec,který mi natekl. K ránu jsem do ní dostala i kapsičku z rohlíkem. Vlezla si ke mě pod paži a spala. Tak snad to bude dobré. Vážím si ,že ji nikdo neoperoval pro prachy zbytečně. I tak to byl velký zásah do jejího organismu.
Sensuels Bordeaux CHS
Jana Poláková
Gajdošova 58
Brno 615 00
Telefon:
722 942 892
E-mail:

TOPlist