Březen 2018

Corry naše naděje.

28. března 2018 v 16:53 | Sensuels Bordeaux |  NOVINKY

Nemocná Corry

20. března 2018 v 7:08 | Sensuels Bordeaux |  NOVINKY

Corry v ohrožení

20. března 2018 v 7:04 | Sensuels Bordeaux
. Když se probrala z narkozy úplně zjistila jsem ,že si nemůže lehnout a má velké bolesti asi páteře. Tam ,kde to vzniklo s tím nechtěli mít nic společného. Píchali jí injekce od bolesti s antibiotika. Nezabíralo nic. Ona si nemohla lehnout,protože ,jak byla naplá to bolelo a tudíž nespala. Začala hubnout. Vzala jsem ji do Brna a tam jí dali kortikoidy. Po těch aspoň trochu spala. Na Štědrý den a další dva dny po té k ní musel vet,aby jí píchl od bolesti. Spala vestoje na mém klíně, aby byla opřená. Trhalo mi to srdce. Psala jsem o tom na facebooku a jednu paní napadlo,že by to chtělo tomograf. Ten je jen v Brně na Jaggy stojí 15 000 kč. Prachy jsem už neměla. Na popud jedné ženy se na mě složili přátelé z facebooku a poslali mi 12 000 kč na tomograf.
Mě objednali na 4.1.2018 na Jaggy a já konečně od jejich neurologa zjistila, že Corry má zánět mezi desátým a jedenáctým obratlem. Částečně byl již poškozen. Šance byla 50 %,že se to spraví. Dostala dvoje antibiotika a další léky. .Léčba musela být dlouhodobá. Ale za tři dny už se to hodně zlepšilo.Já samozřejmě nenastoupila do práce abyla s ní doma. Corry šla 8.3. na kontrolu a obratel se vyhojil a dorostl. Díky včasné diagnoze a jejímu nízkému věku se vše spravilo.Měla jsem strach o její povahu po prožitých bolestech . Byly jsme však u ní já a Gaia neustále. Takže ,když se uzdravila navázala na dobu lumpáren a pojašené Corry znovu hned.Jako by to před tím nikdy nebylo.
Jen jsem si nastudovala vše o diagnoze a jak problém mohl vzniknout.Ten obratel je umístěn zhruba za lopatkami psa.Mohlo a nejpravděpodobnější se zdá ,že při přenášení psa do klece zavadili o hranu stolu nebo klece jejími zády. To v kombinaci s prochlazením v kleci.Psala jsem, žebyla mokrá až na zádech, jak v narkoze čůrala po zavodnění pod sebe. Nejmíň se přikláním k verzi virového napadení. Já tam dovezla psa,který kulhal a odvezla si psa,který v podstatě nemohl lehnout kvůli bolestem .
Sensuels Bordeaux CHS
Jana Poláková
Gajdošova 58
Brno 615 00
Telefon:
722 942 892
E-mail:

TOPlist