Corry v ohrožení

20. března 2018 v 7:04 | Sensuels Bordeaux
. Když se probrala z narkozy úplně zjistila jsem ,že si nemůže lehnout a má velké bolesti asi páteře. Tam ,kde to vzniklo s tím nechtěli mít nic společného. Píchali jí injekce od bolesti s antibiotika. Nezabíralo nic. Ona si nemohla lehnout,protože ,jak byla naplá to bolelo a tudíž nespala. Začala hubnout. Vzala jsem ji do Brna a tam jí dali kortikoidy. Po těch aspoň trochu spala. Na Štědrý den a další dva dny po té k ní musel vet,aby jí píchl od bolesti. Spala vestoje na mém klíně, aby byla opřená. Trhalo mi to srdce. Psala jsem o tom na facebooku a jednu paní napadlo,že by to chtělo tomograf. Ten je jen v Brně na Jaggy stojí 15 000 kč. Prachy jsem už neměla. Na popud jedné ženy se na mě složili přátelé z facebooku a poslali mi 12 000 kč na tomograf....

Mě objednali na 4.1.2018 na Jaggy a já konečně od jejich neurologa zjistila, že Corry má zánět mezi desátým a jedenáctým obratlem. Částečně byl již poškozen. Šance byla 50 %,že se to spraví. Dostala dvoje antibiotika a další léky. .Léčba musela být dlouhodobá. Ale za tři dny už se to hodně zlepšilo.Já samozřejmě nenastoupila do práce abyla s ní doma. Corry šla 8.3. na kontrolu a obratel se vyhojil a dorostl. Díky včasné diagnoze a jejímu nízkému věku se vše spravilo.Měla jsem strach o její povahu po prožitých bolestech . Byly jsme však u ní já a Gaia neustále. Takže ,když se uzdravila navázala na dobu lumpáren a pojašené Corry znovu hned.Jako by to před tím nikdy nebylo.
Jen jsem si nastudovala vše o diagnoze a jak problém mohl vzniknout.Ten obratel je umístěn zhruba za lopatkami psa.Mohlo a nejpravděpodobnější se zdá ,že při přenášení psa do klece zavadili o hranu stolu nebo klece jejími zády. To v kombinaci s prochlazením v kleci.Psala jsem, žebyla mokrá až na zádech, jak v narkoze čůrala po zavodnění pod sebe. Nejmíň se přikláním k verzi virového napadení. Já tam dovezla psa,který kulhal a odvezla si psa,který v podstatě nemohl lehnout kvůli bolestem .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Sensuels Bordeaux CHS
Jana Poláková
Gajdošova 58
Brno 615 00
Telefon:
722 942 892
E-mail:

TOPlist