NOVINKY

Gaia klubová výstava

1. února 2019 v 22:24 | Sensuels Bordeaux
Poslední výstava nutná k uchovnění. Gaia - Clarise Janis on the Melon.

Moje holky.

1. února 2019 v 7:16 | Sensuels Bordeaux
Tak bych chtěla napsat, jak moje dvě fenečky jsou přizpůsobivé. Od dubna loňského roku jsme ve Vyškově, kde se spolu se sestrou stárame o tatu, který je vážně nemocný na polohovací posteli.

Pro moje psy, to znamenalo se přestěhovat z domečku do panelového domu. Gaia, griffonek se přizpůsobila hned. Ale Corrinka, bordinka, zde poprvé šla po schodech. Nahoru ok, ale dolů mi zakopávala, až jsem se o ni bála. Navíc omezený prostor na 12 m2 zaskládaný nábytkem. Venčení jen na chvíli. Pouze krátké procházky. Ony to ale všechno zvládly. Nefňukaly, neotravovaly, jen obě čekaly až příjde řada na ně. Na naše mazlení, hry a mini prochajdy.

V půlce listopadu mi při nastupování do vlaku sjela Corry po schůdcích a padala mezi nástupiště a vlak do kolejiště. Pohotově jsem ji zachytila, avšak vahou jsme se převážily dozadu. Zlomila jsem si obratel a následoval korzet. Tehdy jsem musela být velice opatrná. Hrozilo že by mi mohly ochrnout nohy. Holčicky to asi cítily a byly něžné a trpělivé. Ležely se mnou a nevyžadovaly žádné aktivity. Zítra se stěhujeme zpět do Brna. Ony to asi netuší, ale já se budu snažit jim vynahradit vše o co přišly.
Jana P.

Rok 2019

27. prosince 2018 v 12:08 | Sensuels Bordeaux
Do Nového roku přejeme všem hodně zdraví.

V roce 2019 budeme nakrývat brusellského grifonka .
Pokusíme se uchovmit Corry a pokud bude vše v pořádku.

Corry naše naděje.

28. března 2018 v 16:53 | Sensuels Bordeaux

Nemocná Corry

20. března 2018 v 7:08 | Sensuels Bordeaux

Corry má problém.

12. prosince 2017 v 6:41 | Sensuels Bordeaux
Malá Corry pěkně roste. Je velice divoká,ale poslušná. Před 14 dny ujela v obýváku na parketách a ve velké rychlosti narazila do topení pravou stranou. Jak vstala, hned kulhala. Nechala jsem to dva dny
a potom raději jela udělat rtg. Přála jsem si bez narkozy. Vyšel pěkný snímek. Pan doktor tvrdil,že je tam něco naštíplé,ale není ortoped tak neví. Poslal snímek na Slovensko,kde potvrdili úraz. Našla jsem ortopeda a včera ráno dovezla psa k operaci. Uspal ji a dělal jako první nové snímky. Už při vyšetření před narkozou se mu zdálo,že Corry nereaguje na bolest. Dívala jsem se přes sklo,jak ji otáčí ,jak na grilu a snímkují. V hubě obrovské železo v žaludku hadičku. Dělali hodně snímků a pořád nic špatného neviděli. Nakonec mě poslali pryč ,že to zkonzultuji do Prahy a Brna a zavolají. Za hodinu mi potvrdili, že tam nic není. Operace nebude. Jen Corry se bude probírat ještě hodinu. Když jsme přijeli ještě spala.
Ale vběhla za ní Gaia a probrala ji. Celá šťastná ,že ji vidí. Cestou v autě spala. Doma taky. Jen se ve spánku počurala. Navečer dostala kuřecí maso. V jedenáct ho všechno vyzvracela. Nepila ,měla poškrabaný krk od hadičky asi jí to bolelo. Celá však hořela,dehydratovaná. Zoufale se bránila napít. Napadlo mě najít flašku pro štěňata na dokrmování. Trochu jsme zápasily,ale povedlo se mi ji dát vodu.
Narazila jsem si přitom palec,který mi natekl. K ránu jsem do ní dostala i kapsičku z rohlíkem. Vlezla si ke mě pod paži a spala. Tak snad to bude dobré. Vážím si ,že ji nikdo neoperoval pro prachy zbytečně. I tak to byl velký zásah do jejího organismu.

Corry Czech Gentle Giant

10. června 2017 v 10:15 | Sensuels Bordeaux

Nový rok

3. ledna 2017 v 8:45 | Sensuels Bordeaux

Štěňátka nebudou.

6. července 2016 v 15:50 | Sensuels Bordeaux
Bohužel nakrytá fenečka měla pouze falešnou březost. Na podzim mají majitelé zajem o znovu nakrytí. Je nám to líto,ale toto zname od naší zemřelé Azizi,která měla falešku třikrát.

Vypadá to že za 10 dní rodíme.

2. července 2016 v 9:49 | Sensuels Bordeaux
 
 

Reklama

Sensuels Bordeaux CHS
Jana Poláková
Gajdošova 58
Brno 615 00
Telefon:
722 942 892
E-mail:

TOPlist